piątek, 18 marca 2016

18.03.2016 Witamy:)


Nadszedł ten wielki dzień. „ W końcu „ jakby to powiedział mój mążJ
Data pierwszego wpisu nie jest przypadkowa- dzisiaj są moje 32 urodziny  i pierwszy dzień mojego/naszego Matyldowo- Mamowego bloga.  Z powstaniem bloga nosiłam się już od dłuższego czasu aż tu nagle ta dammmmm.
Głównym celem M&M  będzie  pokazanie stylizacji Matyldy . Daje mi to strasznie dużo radości , spełniam się w tym jako Mama i pragnę pokazać, że nie trzeba wydawać majątku by modnie , stylowo ubrać dziecko.  Nie tylko pieniądze tworzą modę zarówno u dorosłych jak i u dzieci. Moda to piękno, komfort, wygoda.
„Moda polega na marzeniach i na tym, aby skłaniać do marzeń innych ludzi” Donatella Versace
Pewnie teraz się zastanawiacie czy ja jestem modna ?? Modna na swój sposób, zawsze ceniłam wygodę i przekładam to zarówno na swój jak i Matyldy styl, aczkolwiek nie wiem czy to wiosna czy zmiany w moim myśleniu ale w tym roku zapragnęłam szpilek.  Zawsze tylko balerinki, adidaski a tej wiosny szpilaJ Spokojnie max 6 cm hehe, o tym bardziej rozpiszę się w kolejnych postach.
Mam nadzieję, że niejedna z Was znajdzie tu modowe inspirację dla swoich Gwiazdeczek jak i dla siebie.
Teraz nasuwa się pytanie czy będę pisać o czymś jeszcze …oczywiście , że tak. Znajdziecie na M&M oprócz stylizacji pomysły na FIT życie, jak dbać o siebie po ciąży, co dobrego a niekoniecznie od razu idącego w biodra można zjeść( będę bombardować Was FIT przepisami), jak i co ćwiczyć z dzieckiem lub też bez niego( ta opcja dla mnie osobiście jest bardziej kusząca)
Troszkę popiszę o codziennym życiu, bez  lukru, bez cukierkowego wnętrza-bo takowego nie posiadam, bez mnóstwa $ na koncie bo tego też nie mam…ale za to mam zdrowie, rodzinę , przyjaciół, pasję –ŻYCIE!!
To tyle tytułem wstępu. Pierwszy tekst może nie najwyższych lotów ale dam radę. A teraz na rozgrzewkę parę Matyldowych stylówek a ja lecę szykować tort;)
XO XO
1 komentarz:

  1. Trzymam kciuki i obiecuję śledzić na bieżąco 😀😀😀 buziaki 😙

    OdpowiedzUsuń